Denge Pano
 
Hakkımızda
DENGE PANO 2012 yılında kurulmuş, kurulduğu tarihten itibaren elektrik pano montajında her geçen gün kalitesini arttırarak kulvarındaki çizgisini daha da belirginleştirmiştir.

AG Trafo Çıkış ve Dağıtım Panoları, Ana Dağıtım ve Kompanzasyon Panoları,MCC Panoları ve çeşitli tipte dağıtım panolarının elektro montajını yapan firmamız, profesyonel bakış açısı ile, projede kullanılacak malzemelerin kalitesi ve uygulamadaki tecrübeli kadrosu yoluna devam etmektedir.

Firmamızın tüm çalışanlarının ISO 9001-2000 Kalite Sistemi çerçevesinde gerekli bilgi donanıma sahip olmanın verdiği bilinçle DENGE PANO bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek teknoloji, gerek hizmet kalitesi, gerekse yatırıma ve topluma verdiği önemle sektördeki liderliğini sürdürebilecektir.

DENGE PANO markalaşmaya yönelen üretim tarzı, toplumsal kültürel değerler çerçevesinde gelecek nesillerin mutluluğu için kalite ve kullanıcı güvenliğinden taviz vermeyerek sizlerin öneri ve eleştirilerinizle çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

Az zamanda çok yol kat etmiştir. Bunu da, çözümler üreterek, kazanırken kazandırma ilkelerine bağlılığı ile sağlamıştır.


MİSYONUMUZ

Denge Pano olarak, kaliteli ve standartlara uygun üretimimizle, ticarette dürüstlük ilkeleri doğrultusunda müşterilerimize hizmet vermeye devam edebilmektir.

“Kazanılmış başarılarla yetinmemek, hep daha iyisini sunmak kültürümüzün bir parçası; Çünkü amaç mükemmellik.”


VİSYONUMUZ

Geçmişte kazanılan bilgi ve deneyimlerimizi ileri teknoloji ile birleştirerek kaliteli üretim yapmak, müşteri memnuniyetine önem vererek devamlı ilerlemek temel hedefimizdir.

"Kazanırken Kazandırmak İçin Varız"


ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Denge Pano; iş merkezleri, alışveriş merkezleri, üniversiteler, okullar, otel ve turistik tesisler, havalimanları, hastaneler, endüstriyel tesisler ve konutlar gibi çeşitli yapıların elektrik ve elektronik alt ve üst yapısında hizmet vermektedir.